logo
Telegram group Youtube channel
Jun 9, 2022

Переклад найкращого підручника з JavaScript на українську мову.

Кожен фронтенд розробник хоча б раз відкривав підручник learn.javascript.ru - без сумнівів найкращий онлайн підручник з JavaScript російською мовою.

У 2019 році його було оновлено, і окрім нових статей було додано версії підручника різними мовами. Починаючи з 2019 рок він був доступний італійською, англійською і навіть корейською мовами. На жаль, версія українською так і не з'явилася ні у 2019 році, ні у 2020. Але з’явилася у 2021! Завдяки зусиллям небайдужих людей (ЕПАМерів серед них більше ніж ви думаєте), роботу над перекладом було відновлено. Разом ми вже переклали 129 статей з 174, що дозволило їх опублікувати - https://uk.javascript.info/. До речі ми перекладаємо саме з англійської, бо ця версія найактуальніша.

Але переклад ще не завершено і багато, що потрібно зробити. Підручник має відкритий вихідний код і знаходиться на GitHub, тому долучитися до перекладу може кожен.

На цій зустрічі я розповім:

  • Яка саме потрібна допомога с перекладом.
  • Як ви можете долучитися і що для цього потрібно.
  • Більш детально про процес перекладу і участі в проєкті.
Online
Ukrainian
Станіслав Долгачов Senior Software Engineer
Станіслав Долгачов Senior Software Engineer
Розробник з Києва, співпрацюю з компанією ЕПАМ. Окрім роботи на проєктах займаюсь створенням навчальних програм. Моє гасло у: нормально робиш - нормально буде.
🙌